KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15385415
nr 1538 5415
Lars Florén
(1899-1979), Sverige
Oljemålning, Vildblommor, Signerad. Olja på duk, 38x45 cm, yttermått inklusive ram: 39x47 cm
Lars Florén, född 1899, död 1979, svensk målare,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 maj 2023
kl 18:34:40
1/5 18:12:52
700 kr
1/5 18:29:40